Turnir 2020 – raspored – Teren 1

Raspored utakmica na terenu 1 za 28.avgust

08,00h Zlatibor – Sloboda Ue 7 Grupa A TEREN 1
08,30h Sloboda Ue 2 – Čivija Sa 7 Grupa B TEREN 1
09,00h Zlatibor – Sloga Požega 7 Grupa A TEREN 1
09,30h Sloboda Ue – 033 Priboj 7 Grupa A TEREN 1
10,00h Sloboda Ue 2 – Železnik 7 Grupa B TEREN 1
10,30h Sloboda Ue – Kinder Ča 9 Grupa A TEREN 1
11,00h Zlatibor – 033 Priboj 7 Grupa A TEREN 1
11,30h Sloboda Ue – Sloga Požega 9 Grupa A TEREN 1
12,00h Kinder Ča – Vranić Arilje 9 Grupa A TEREN 1
12,30h Sloboda Ue – Sloga Požega 7 Grupa A TEREN 1
13,00h Sloboda Ue – Sloga B.Bašta 9 Grupa A TEREN 1
13,30h Sloga Požega – 033 Priboj 7 Grupa A TEREN 1
14,00h Čukarički – Crvenka 9 Grupa C TEREN 1
14,30h Kinder Ča – Sloga B.Basta 9 Grupa A TEREN 1
15,00h Sloboda Ue – Kinder Ča 10 Grupa C TEREN 1
15,30h TEREN 1
16,00h Kinder – Sloga Požega 9 Grupa A TEREN 1
16,30h Kinder – 033 Priboj 10 Grupa C TEREN 1
17,00h Čukarički – Balkan Mirijevo 10 Grupa A TEREN 1
17,30h Vranic – Sloga B.Bašta 9 Grupa A TEREN 1
18,00h Vojvodina 2 – Crvenka 9 Grupa C TEREN 1
18,30h Zvezdara – 033 Priboj 9 Grupa B TEREN 1

Raspored utakmica na terenu 1 za 29.avgust

8,00h Vojvodina 2 – Karioke 9 Grupa C TEREN 1
8,30h Civija – Zvezdara 7 Grupa B TEREN 1
9,00h Vojvodina – Dfk Dorcol 9 Grupa B TEREN 1
9,30h Zlatar – Kapedunum 7 Grupa D TEREN 1
10,00h Polimlje – Lavovi 7 Grupa C TEREN 1
10,30h Polimlje 2 – Bambi Soko 7 Grupa D TEREN 1
11,00h Vojvodina – C. Zvezda Ue 9 Grupa B TEREN 1
11,30h Cukaricki – Dfk Dorcol 10 Grupa A TEREN 1
12,00h Kapedunum – Bambi Soko 7 Grupa D TEREN 1
12,30h Polimlje 2 – Zlatar 7 Grupa D TEREN 1
13,00h Polimlje – Crnokosa 7 Grupa C TEREN 1
13,30h Vojvodina- Crvena Zvezda 10 Grupa B TEREN 1
14,00h Polimlje 2 – Kapedunum 7 Grupa D TEREN 1
14,30h Bambi Soko – Zlatar 7 Grupa D TEREN 1
15,00h TEREN 1
15,30h Polimlje – Ares 7 Grupa C TEREN 1
16,00h Crnokosa – Lavovi 7 Grupa C TEREN 1
16,30h TEREN 1
17,00h Polimlje – Crnokosa 10 Grupa D TEREN 1
17,30h Civija – Zeleznik 7 Grupa B TEREN 1
18,00h Vojvodina – Cajetina 9 Grupa B TEREN 1
18,30h Crvenka – Karioke 9 Grupa C TEREN 1

Author: Administrator

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *