Turnir 2020 – raspored – Teren 2

Raspored utakmica na TERENU 2 za 28.avgust

08,00h Zvezdara – Dfk Dorcol – Polet 9 Grupa B TEREN 2
08,30h Karioke – Dfk Dorcol –Polet 2 9 Grupa C TEREN 2
09,00h Sloboda Ue – Sevojno 9 Grupa A TEREN 2
09,30h Sloga Pozega – Sloga B.Basta 9 Grupa A TEREN 2
10,00h Buducnost Ar – Kinder Ca 10 Grupa C TEREN 2
10,30h Sloga Pozega – Vranic 9 Grupa A TEREN 2
11,00h Sloboda Ue 2 – Zvezdara 7 Grupa B TEREN 2
11,30h Zvezdara – Cajetina 9 Grupa B TEREN 2
12,00h Zvezdara – Zeleznik 7 Grupa B TEREN 2
12,30h El Maestro Bg – Sloboda Ca 10 Grupa B TEREN 2
13,00h Sloga Pozega – Sevojno 9 Grupa A TEREN 2
13,30h Cajetina – Dfk Dorcol –Polet 9 Grupa B TEREN 2
14,00h Olimpik Kg –Dfk Dorcol- Polet 10 Grupa A TEREN 2
14,30h Vranic – Sevojno 9 Grupa A TEREN 2
15,00h 033 Priboj – Buducnost Ar 10 Grupa C TEREN 2
15,30h Balkan Mirijevo -Olimpik 10 Grupa A TEREN 2
16,00h Vojvodina Ns – 033 Priboj 9 Grupa B TEREN 2
16,30h Zmajevi – Crvena Zvezda Ue 10 Grupa B TEREN 2
17,00h Sloboda Ue – Sloga B.Basta 10 Grupa C TEREN 2
17,30h Vojvodina Ns – Zvezdara 9 Grupa B TEREN 2
18,00h Cukaricki – Karioke 9 Grupa C TEREN 2
18,30h Vojvodina NS 2 – Cukaricki 10 Grupa A TEREN 2

Raspored utakmica na TERENU 2 za 298.avgust

8,00h Cukaricki – OlimppKg 10 Grupa A TEREN 2
8,30h Dfk Dorcol P –Vojvodina2 10 Grupa A TEREN 2
9,00h Zvezdara C.Zvezda Ue 9 Grupa B TEREN 2
9,30h Cukaricki – Dfk Dorcol 2 9 Grupa C TEREN 2
10,00h Ares Ca – Crnokosa 7 Grupa C TEREN 2
10,30h Polimlje – Crvenka 9 Grupa C TEREN 2
11,00h Crnokosa – Ofk Pozega 10 Grupa D TEREN 2
11,30h Vojvodina 2 – Polimlje 9 Grupa C TEREN 2
12,00h Polimlje – Karioke 9 Grupa C TEREN 2
12,30h Lavovi – res Ca 7 Grupa C TEREN 2
13,00h Zlatar – Ares 9 Grupa D TEREN 2
13,30h Crvena Zvezda Ue –Dorcol 9 Grupa B TEREN 2
14,00h Maksimovic – Crnokosa 10 Grupa D TEREN 2
14,30h Polimlje 2 – Zlatar 9 Grupa D TEREN 2
15,00h Polimlje – Cukaricki 9 Grupa C TEREN 2
15,30h Ofk Pozega – Maksimovic 10 Grupa D TEREN 2
16,00h Zlatar – Radnicki Va 9 Grupa D TEREN 2
16,30h Maksimovc – Sevojno 10 Grupa D TEREN 2
17,00h Polimlje – Dfk Dorcol 9 Grupa C TEREN 2
17,30h Polimlje 2 – Bane raska 9 Grupa D TEREN 2
18,00h Vojvodina 2 – Cukaricki 9 Grupa C TEREN 2
18,30h     TEREN 2

Author: Administrator

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *