Turnir 2020 – raspored – Teren 3

Raspored utakmica na Terenu 3 za 28.avgust

8,00h Zmajevi –El Maestro 10 Grupa B TEREN 3
8,30h     TEREN 3
9,00h Balkan Mirijevo – Dfk Dorcol – Polet 10 Grupa A TEREN 3
9,30h Crvenka – Dfk Dorcol –Polet 2 9 Grupa C TEREN 3
10,00h Sloga B.Basta – 033 Priboj 10 Grupa C TEREN 3
10,30h Cajetina – Crvena Zvezda Uzice 9 Grupa B TEREN 3
11,00h Sevojno – Sloga B.Basta 9 Grupa A TEREN 3
11,30h 033 Priboj – Crvena Zvezda Ue 9 Grupa B TEREN 3
12,00h Sloboda Ue – Buducnost 10 Grupa C TEREN 3
12,30h Sloboda B.Basta – Kinder Ca 10 Grupa C TEREN 3
13,00h Sloboda Ue – 033 Priboj 10 Grupa C TEREN 3
13,30h Zmajevi – Sloboda Cacak 10 Grupa B TEREN 3
14,00h Sloga B.Basta – Buducnost 10 Grupa C TEREN 3
14,30h Dfk Dorcol – Polet – 033 Priboj 9 Grupa B TEREN 3
15,00h Crvena Zvezda Ue – El Maestro 10 Grupa B TEREN 3
15,30h Sloboda Ue – Vranic 9 Grupa A TEREN 3
16,00h Vojvodina NS – Sloboda Ca 10 Grupa B TEREN 3
16,30h Vojvodina NS 2 – Dfk Dorcol 2 9 Grupa C TEREN 3
17,00h Kinder Ca – Sevojno 9 Grupa A TEREN 3
17,30h Cajetina – 033 Priboj 9 Grupa B TEREN 3
18,00h Vojvodina Ns – El Maestro 10 Grupa B TEREN 3
18,30h Sloboda Ca – Crvena Zvezda 10 Grupa B TEREN 3

Raspored utakmica na Terenu 3 za 29.avgust

8,00h Vojvodina – Zmajevi 10 Grupa B TEREN 3
8,30h     TEREN 3
9,00h Zlatar – Lavovi Ue 9 Grupa D TEREN 3
9,30h Ofk Pozega – Sevojno 10 Grupa D TEREN 3
10,00h Polimlje2 – Ares Ca 9 Grupa D TEREN 3
10,30h Polimlje – Maksimovic 10 Grupa D TEREN 3
11,00h Lavovi – Ranicki Va 9 Grupa D TEREN 3
11,30h Zlatar – Bane Raska 9 Grupa D TEREN 3
12,00h     TEREN 3
12,30h Polimlje 2 – Radnicki Va 9 Grupa D TEREN 3
13,00h Bane Raska – Lavovi 9 Grupa D TEREN 3
13,30h Polimlje-Ofk Pozega 10 Grupa D TEREN 3
14,00h Bane Raska – Radnicki Va 9 Grupa D TEREN 3
14,30h Polimlje – Sevojno 10 Grupa D TEREN 3
15,00h Ares Ca – Lavovi 9 Grupa D TEREN 3
15,30h Sevojno –Crnokosa 10 Grupa D TEREN 3
16,00h Bane Raska – Ares 9 Grupa D TEREN 3
16,30h Lavovi – Polimlje 9 Grupa D TEREN 3
17,00h Balkan – Vojvodina 2 10 Grupa A TEREN 3
17,30h Ares – Radnici Va 9 Grupa D TEREN 3
18,00h Olimp – Vojvodina 2 10 Grupa A TEREN 3
18,30h     TEREN 3

Author: Administrator

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *